Server

Conectați-vă acum folosind IP-ul: play.fadeunity.co.ro
În prezent sunt 23 jucători online.

Discord

Connect with the link https://discord.gg/FRsFZTZ
There are currently users online.

Welcome to FadeUnity
To join our community, please login or register!

the_gamer
Member

1 mesaje
1 subiecte

IGN: the_gamer
Acum 2 luni

- Username din joc:  the_gamer

- Username discord: Cristian89#1601

- Grad actual: membru

- Varsta:13 si 8 luni

- Ai citit regulamentul?:da

- De ce crezi ca ai putea sa fi Moderator pe server de discord?:pt ca in ultima vreme sunt din ce in ce mai multi copii care injura si mi-as dori sa fac parte din staful fadeunity pentru a  remedia aceste ptobleme impreuna   cu membri stafului

- Ai mai avut grad pe alte servere de discord?:da

- Cate ore poti fi activ pe server de discord pe saptamana? 21de ore pe  saptamana 

- Cu ce se ocupa un Moderator?: cu adminsitrarea servarului de discord  si  cu sanctionarea playerilor care nu respecta regulamentul

- Poza cu level-ul de pe discord(link imgur):https://imgur.com/a/IvvtMzC

- Descriere personala(minim 100 cuvinte):Cred că sunt puține persoane care mă cunosc cu adevărat.

Nu pot spune că sunt un om simplu sau ușor de înțeles.

Sunt o fire contradictorie, complicată.  Și apreciez enorm oamenii care încearcă să mă înțeleagă și nu se grăbesc să mă judece.

Am învățat că pentru a fi în armonie cu alții, trebuie să ai o relație frumoasă cu tine însuți. Să știi să te ierți, să te accepți, să înveți, să uiți!

pasiunile mele sunt gamingul si iubesc sa ma plimb cu bicicleta

Nu îmi plac oamenii aroganți. Oamenii care se cred superiori, deși intelectual sau spiritual, nu sunt.

Nu îmi plac oamenii care își rezolvă problemele într-o manieră agresivă.

Nu îmi place să fiu tratat ca pe un obiect. Urăsc să mi se impună lucruri sau să aflu lucruri neadevărate despre mine

nu mai sunt aceasi persoana din trecut si pot sa spun ca m-am schimbat si nu mai sunttcel pusti enervant din trecut

doresc a deveni moderator discord deoarece am mai fost si in trecut si acum spre deosebire de trecut sunt multi copii care injura pe discord

itwitro
Owner
Owner

8 mesaje
0 subiecte

IGN: itwitro
Acum 2 luni

Momentan o sa asteptam mai multe cereri si respunsul nu o sa il primesti imediat, sper sa ai rabdare si ramai cu un ochi pe formul. Succes!

itwitro
Owner
Owner

8 mesaje
0 subiecte

IGN: itwitro
Acum o lună

Respins! Motiv: antecedente anterioare

Te asteptam la urmatoarea perioada de recrutare!