Server

Conectați-vă acum folosind IP-ul: play.fadeunity.co.ro
În prezent sunt 21 jucători online.

Discord

Connect with the link https://discord.gg/FRsFZTZ
There are currently users online.

Welcome to FadeUnity
To join our community, please login or register!

xPUFUx
Helper

3 mesaje
2 subiecte

IGN: xPUFUx
Acum 2 luni

- Username din joc: xPUFUx

- Username discord: xPUFUx

- Grad actual: Helper

- Serverul pe care doriti gradul: FadeUnity-Minecraft

- Sectiunea pe care doriti sa obtineti gradul: Global

- Varsta: 16

- Poza cu orele de pe server(link de pe imgur): https://imgur.com/gallery/z17yoFo

- Ai citit regulamentul?: da

- De ce crezi ca ai putea sa fi admin pe server?: pentru ca vreau sa ajut playeri cu cat de mult posibil si [rin acest grad vad o posibilitate mai mare avand acces la mai multe comenzi utile 

- Ai mai avut grad pe alte servere?: da

- Ai cont premium?(autologin activ si poza daca da): nu 

- Cate ore poti fi activ pe server pe saptamana?: 35

- Cu ce se ocupa un Admin?: cu monitorizarea chatului si a activitatilor playerilor pe server si pentru a afla activitatile playerilor cu programele de cheat

- Descriere personala(minim 100 cuvinte): Sunt un tip desul de rigid cand vine vorba de reguli si ordine, in toate privintele.

In ani mei de viata ma pot caracteriza un jucator obsesiv, avand in vedere ca imi petrec mai mult timp pe calculator decat afara.

In general imi pierd orele pe Minecraft, League of Legends si Osu, iar ocazional si pe CS:GO, Dead by Daylight, FiveM, si multe altele !

Iubesc movul, sunt un mare fan Naruto, am viciul prost de a fuma, la care vreau sa renunt ulterior,

si ma simt prost cand ceva imi scapa sau nu imi iese la perfectie !

Premiza mea este: Daca poti ajuta, ajuta fara sa te gandesti la ce vei primi in schimb, vei avea si tu nevoie,

de ajutor, mai devreme sau mai tarziu ! Tot ce sper in momentul actual, este sa reusesc sa obtin gradul de ,,Admin'',

deoarece vreau sa ajut serverul sa para mult mai ordonat si sa aiba o comunitate unita si fara "tachinari" !

Ultima editare: Acum 2 luni

Rican
Owner

36 mesaje
12 subiecte

IGN: Rican
Acum 2 luni

Nu ai link de la imgur, astept un edit.

Ultima editare: Acum 2 luni

Rican
Owner

36 mesaje